Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
184 660 €
361 163.57 лв.

(708 €, 1 384.73 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 11:59 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 23 пъти.
Площ:
261 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

ДИРЕКТНИ ЦЕНИ ОТ ИНВЕСТИТОР - 📢 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА ! ОФЕРТА:12611
-Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' Ви представя тристаен апартамент с просторна тераса в нов модерен комплекс с АКТ 16 в зеления и спокоен кв. Остромила.

✔️ Разпределение:
Жилището, което Ви предлагаме се състои от: коридор, дневна с трапезария и кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и обширна тераса.

⮚ Жилището е позиционирано на последен 4-ти етаж, благодарение на което можете да се насладите на две просторни тераси, които Ви дават възможност да развихрите въображението си и да обособите няколко отделни къта, спрямо интересите на всеки член от семейството Ви.

🌟 Предимствата на последния етаж са:
По-малко съседи, което създава усещане за уединеност и комфорт
По-големи пространства
Забравяте шума от тропане на токчета, тичане и скърцащи столове
По-чист въздух
По-добра гледка.

🏗️В хода на строителството са използвани материали от най-висок клас:
● вътрешни мазилки и замазки 'Baumit'
● външна топлоизолация 'Baumit' с мазилка SilikatTop
● тухли Мирково,
● хидроизолация 'Valli Zabben'
● покривна топлоизолация- фибран
● комини 'Schiedel'
● декоративни елементи по фасадата -HPL 'FunderMax'
● 5-камерна алуминиева дограма 'Аluplast'
● асансьори 'TechPro'

🌇 Предимства на комплекса:
⮚ Комплексът разполага с няколко секции, образуващи две самостоятелни П-образни структури.
⮚ Всяка секция се състои от един подземен и четири надземни етажа.